11:42

Gdzie Maxima z rodziną spędza święta?


W dzisiejszym świątecznym poście sprawdzimy gdzie Willem-Alexander i Maxima z córkami spędzają święta Bożego Narodzenia.Boże Narodzenie 2014

Od kilku lat rodzina na zmianę spędza święta w Holandii i Argentynie. Rok temu byli w Argentynie, gdzie miała odbyć się sesja zdjęciowa, jednak do niej nie doszło. Zazwyczaj właśnie tam odbywały się tego typu sesje w przeciwieństwie do pobytu w Holandii-tu sesje się nie odbywają.


Boże Narodzenie 2014

Gdy przebywają w Argentynie (na pewno lata 2014, 2012, 2010) zazwyczaj zatrzymują się w Villi la Angostura, gdzie odbywają się sesje fotograficzne. Villa znajduje się na południu Argentyny, a w jej okolicy mieszkają dwaj bracia królowej Maximy, z którymi rodzina często się spotyka w okresie Świąt Bożego Narodzenia.


Boże Narodzenie 2012

W 2008 roku rodzina święta spędziła w Holandii, ale drugiego dnia świąt polecieli do Dubaju, gdzie spędzili około tygodnia i tam świętowali Sylwestra i Nowy Rok.

O wcześniejszych latach niewiele wiadomo. Prawdopodobnie wtedy też Willem-Alexander i Maxima na zmianę świętowali je w Argentynie i Holandii.


Boże Narodzenie 2010


W tym roku najprawdopodobniej rodzina została na święta w Holandii.

Źródło zdjęć: Belga Image

Autorka: Justyna


2 komentarze:

  1. Tak jak prawie każda rodzina na zmianę .

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba każda rodzina spędza święta na zmianę-raz tu, raz tu. Wiadomo, że nie da się być w dwóch miejscach naraz, ani też małżonkowie nie będą oddzielnie ;)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger