13:30

Maxima i Kate - podobne stylizacje

The UK Observes Remembrance Sunday : News Photo

Witajcie !

Jak wszyscy możecie przeczytać w zakładce "o nas" interesuję się Brytyjską Rodziną Królewską, a w szczególności księżną Catherine i od niedawna Meghan Markle, o których prowadzę drugiego bloga :) Z racji tego, że Kate 5 dni temu świętowała swoje 36 urodziny, chciałabym przybliżyć wam podobne stylizacje Królowej Maximy i księżnej Catherine - serdecznie zapraszam :)

---------------------------------------------------
1. Suknia Maximy pochodzi od Halston Heritage. Królowa (wtedy jeszcze księżna) założyła ją w październiku 2011 roku. Catherine za to zdecydowała się na suknię od Jenny Packham i założyła ją w listopadzie tego samego roku. Jasno można stwierdzić, że w tym czasie taki fason był modny.

Znalezione obrazy dla zapytania queen maxima halston heritage

2. Maxima wystąpiła w swojej sukni od Hoss Intropia w listopadzie 2014 roku. Kate kilkakrotnie zakładała tę suknię od Temperley London, ale jej pierwszy raz miał miejsce w styczniu 2012 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania queen maxima hoss intropiaThe Duchess of Cambridge attends the 'War Horse' UK film premiere at the Odeon Leicester Square on January 8, 2012 in London, England.

3. Tę bordową sukienkę projektu Oscara de la Renty, Maxima nosiła kilkakrotnie. Niestety nie znana jest mi data jest pierwszego założenia przez Maximę. Kate w tym samym kolorze zaprezentowała komplet Paule Ka, po raz pierwszy założony w październiku 2012 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania queen maxima oscar de la renta dressThe Duchess Of Cambridge Visits Action For Children In Wales : News Photo

4. Ta sukienka również od Oscara de la Renty założona przez Maximę (nie dysponuję zdjęciem) od razu skojarzyła mi się z sukienką Kate marki Erdem, którą założyła w lipcu 2011 roku.


5. We wrześniu 2017 roku, Królowa Maxima założyła czarno-białą sukienkę od Caroliny Herrery. Catherine założyła podobną od Tory Burch w czerwcu 2016 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania queen maxima carolina herrera dressZnalezione obrazy dla zapytania kate middleton tory burch june 2016

6. Obydwie sukienki pochodzą od tych samych projektantów : Dolce & Gabbana. Maxima założyła ją w czerwcu 2016 roku, a Catherine w listopadzie 2015.


7. Te regionalne akcenty sukienki Maximy od Isabel Marant od razu skojarzyły mi się z sukienką Kate od Naeem Khan założonej w kwietniu 2016 roku.

Katarzyna, księżna Cambridge odwiedza Taj Mahal w dniu 16 kwietnia 2016 roku w Agrze, w Indiach.

8. Sukienka Maximy marki Natan założona w maju 2017 roku, nie wiem jak wam, ale mnie fasonem przypomina sukienkę Kate od Temperley London założoną w listopadzie 2013 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania queen maxima natan lace red dress

9. Kolejna sukienka Maximy od Natan swoim wzorem koronki i fasonem zdecydowanie przypomina mi sukienkę Kate z października 2015 roku od Dolce & Gabbana, a kolorem suknię Catherine od Temperley London założoną w marcu 2017 roku.

The Duchess Of Cambridge Attends The Portrait Gala 2017 : News Photo

10. Ponczo Maximy od Yves Saint Laurent od razu skojarzyło mi się z już kilkuletnim ponczo Kate z Zary.

Znalezione obrazy dla zapytania queen maxima yslZnalezione obrazy dla zapytania kate middleton zara cape

11. Płaszcz Maximy od Zary swoim fasonem przypomniał mi płaszcz Kate od Joseph jeszcze z czasów panieńskich.

Podobny obraz

12. Płaszcz Maximy od Natan założony we wrześniu 2016 roku, moim zdaniem swoim fasonem i rzecz jasna kolorem przypomina płaszcz Kate z lipca 2015 roku.


13. Ta marynarka Maximy również od Natan założona w 2013 roku, znacznie przypomina marynarkę Kate od Joseph z czerwca 2011 roku.

Podobny obraz

14. Marynarka Maximy od Graciela Naum założona na któreś z Igrzysk Olimpijskich przypomina mi marynarkę Kate od Ralpha Laurena jeszcze z czasów panieńskich.

Podobny obraz

15. Płaszcz Maximy od Natan założony w 2013 roku, moim zdaniem jest podobny do płaszcza Kate od Reiss z grudnia 2015 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania kate middleton reiss coat

16. Top Maximy od Michaela Korsa przypomina mi kilka bluzek Kate od MiH Jeans, ale najbardziej tę z oficjalnego zdjęcia kampanii Heads Together z 2017 roku. 
Znalezione obrazy dla zapytania kate middleton mih

17. Spódnica Maximy od Natan z października 2016 roku przypomina mi swoim wzorem płaszcz Kate od Alexandra McQueena z listopada 2012 roku, jak i jedną z ostatnich stylizacji, stylizację bożonarodzeniową od Miu Miu.

Podobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania kate middleton miu miu coat

18. Jako ostatnie są spodnie tej samej marki : J. Crew. Maxima założyła je na sesję letnią w lipcu 2017 roku, a Kate zdecydowała się na nie w czerwcu tego samego roku. Kto wie, może to te same spodnie ? ;)

Znalezione obrazy dla zapytania queen maxima j. crew pantsPodobny obraz

Maxima jest starsza od Kate od 11 lat. Jednak jak widać można znaleźć w ich garderobach podobne stylizacje. Czy to Maxima ubiera się tak młodo, czy może Kate postarza swoje stylizacje ? ;) Oceńcie to w komentarzu, oraz napiszcie, które podobieństwo wydaje się wam najbliższe :)

Pozdrawiam was serdecznie i do napisania!

Autorka : Gabi 

7 komentarzy:

 1. Takie podobieństwo fasonów i kolorów z racji mody i dress code można znaleźć wszędzie.Zdecydowanie jednak w zestawieniach wygrywa księżna Kate.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz bloga o Meghan? Moge prosic o link ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prowadzę bloga o Kate i o Meghan : https://kateandmeghan.blogspot.com/ :)

   Usuń
 3. Mnie się bardziej podobają stylizacje Maximy nie umiem tego wyjaśnić ale krolowa wygląda w swoich strojach bardziej wyraziście a Kate jakoś tak nijako
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate bardzo często się postarza swoimi stylizacjami

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważam że Kate bardzo się postarza swoimi stylizacjami, natomiast Maxima ubiera się stosownie do swojego wieku i pozycji społecznej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To zależy w jakich stylizacjach. Faktem jest, że Kate zakłada często zbyt toporne nijakie ubrania - co ją postarza. Maxima z kolei czasami ma każdą rzecz z innej parafii - jak to się mówi.
  Stylizacja nr 2

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger