13.02.2018

Wizyta w Indonezji - II


Królowa Máxima zakończyła dziś swoją wizytę w Indonezji.


Najpierw odwiedziła firmę Go-Jek. Go-Jek oferuje transport na motocyklach za pomocą aplikacji taksówkowej. Dostarczane są również różne usługi od małych przedsiębiorców, na przykład dostawa posiłków. Osoby pracujące dla Go-Jek mają również dostęp do formalnych usług finansowych, takich jak bank lub rachunek oszczędnościowy, ubezpieczenia i kredyty hipoteczne. Dla większości jest to pierwszy kontakt z tym. Máxima rozmawiała najpierw z sekretariatem Krajowej Rady Finansowania.


Spotkała się także z ministrem gospodarki Darminem Nasutionem, ministrem finansów, panią Sri Mulyani Indrawati, ministrem ds. rozwoju i spraw kulturalnych, panią Puan Maharani, gubernatorem Martowardojo z Banku Indonezji i Wimbohem Santoso. 


Następnie odbyła spotkanie z prezydentem Indonezji, Joko Widodo. 


Królowa Máxima zakończyła wizytę w Indonezji po dyskusji przy okrągłym stole z przedstawicielami Banku Światowego i MFW. 


Máxima najprawdopodobniej jest już w drodze do Holandii. Nie wiadomo czy do czasu rozpoczęcia ferii królowa odbędzie jeszcze jakieś wyjścia. 26 lutego planowo ma odbyć się sesja zdjęciowa w austriackim Lech.


Autor: Iza

2 komentarze:

  1. Klasycznie i stonowanie -jak nie Maxima :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomyśleć, że sa kraje w których ludzie nie wiedzą co to banki, kredyty i pożyczki.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.