17:37

Wizyta robocza w Eosta

Het Koninklijk Huis

Królowa Máxima odbyła dzisiaj wizytę roboczą w Eosta w Waddinxveen. Firma Eosta jest zwycięzcą Konkursu na rzecz Zrównoważonej Przedsiębiorczości Fundacji Króla Willema I. Organizacja ta nagradza firmy, które są zaangażowane w zrównoważone innowacje. Máxima jest honorową przewodniczącą Fundacji Króla Willema I.


Eosta została założona w 1990 roku i jest dystrybutorem ekologicznych owoców i warzyw, z dostawcami na sześciu kontynentach i sprzedaży w Europie, USA i Hongkongu. Firma jest inicjatorem kilku kampanii na rzecz zrównoważonego rozwoju, takich jak "Prawdziwy koszt żywności", "Naturalne znakowanie", dzięki którym konsumenci są świadomi realnych kosztów owoców i warzyw.

hartvanwaddinxveen.nl
Podczas wizyty królowa Máxima zwiedziła siedzibę firmy, obserwując różne innowacje, takie jak system identyfikowalności Nature & More. Za pomocą kodu QR na produkcie konsumenci uzyskują bezpośredni dostęp do plantatora, z obszernymi informacjami na temat wpływu na środowisko i społeczeństwo. Uczestniczy również w debacie z prelegentami z sektora finansowego, biznesu i przemysłu spożywczego na temat gospodarki opartej na wartościach i jej wsparcia ze strony rynków finansowych.

Fundacja Króla Willema I została założona w 1958 roku przez De Nederlandsche Bank. Celem fundacji jest nadanie nowego impulsu gospodarce narodowej, a tym samym podniesienie prestiżu holenderskiej społeczności biznesowej. Fundacja jest wspierana przez Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Infrastruktury i Środowiska.

Strój
Suknia - Natan
Buty - Salvatore Ferragamo

1 komentarz:

  1. Bardzo dobry pomysł z prawdziwym kosztem owoców i warzyw-przydałby się w Polsce.
    Maxima jest nieoceniona-ledwo wróciła z Argentyny,z drugiego końca świata,a już odbywa kolejne spotkania.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger